شرکت پل ایده آل پارس
قوطی مدفوع قاشقک‌دار
مقاوم در برابر مواد شیمیایی رایج در آزمایشگاه‌ها  یکبار مصرف  

 نگهداري و انتقال نمونه مدفوع

آزمايش مدفوع يکي از مهمترين آزمايش‌هاي باليني است. دليل اين اهميت، بازه‌ي وسيع مشکلات و بيماري‌هايي است که به وسيله‌ي آن قابل تشخيص مي‌باشد. بخش ديگري از اين اهميت مربوط به بيماري‌هايي است که در وهله‌ي اول صرفاً به وسيله‌ي آزمايش مدفوع قابل تشخيص هستند از انواع سرطان‌هاي دستگاه گوارش گرفته تا پوليپ روده، ديسپلازي‌هاي عروقي، ديورتيکوليت و ... همچنين تنها راه تشخيص قطعي انگل‌هاي دستگاه گوارشي نيز انجام آزمايش مدفوع است.
يکي از عوامل بسيار تاثيرگذار در انجام راحت‌تر و دقيق‌تر اين آزمايش، استفاده از قوطي مدفوع مناسب با طراحي صحيح است که باعث مي‌شود تا فرآيند نمونه‌گيري، هم براي بيمار و هم براي پرسنل آزمايشگاهي آسان‌تر شود.
قوطي نمونه بايد به گونه‌اي طراحي شده باشد که بيمار بتواند بدون دردسر و به آساني نمونه‌ي مدفوع را وارد ظرف کند. همچنين قاشقک قوطي بايد طوري ساخته شده باشد که برشي کاملاً عمقي از مدفوع را براي آزمايش در اختيار قرار دهد تا لايه‌هاي مختلف براي انجام تست در ظرف آزمايش قرار گيرند.

قوطی مدفوع یکبارمصرف P.I.P. علاوه بر بهره‌مندی از مشخصات فوق، ویژگی‌های دیگری نیز دارد، از جمله اینکه قاشقک در مرکز درب تعبیه نشده است و این موجب استفاده‌ی راحت‌تر از قاشقک می‌شود. همچنین بدنه به گونه‌ای ساخته شده است که به راحتی می‌توان بر روی آن برچسب چسباند. این محفظه در دو ظرفیت 15 و 30 میلی‌لیتری با درب فشاری و پیچی عرضه می‌شود. قوطی مدفوع‌های قاشقک‌دار P.I.P. در دو جنس پلی‌پروپیلن و پلی‌اتیلن تولید می‌شود.


ایران کد مدل ظرفیت ml

ابعاد (عمق ظرف×قطر دهانه) mm

ارتفاع قاشقک mm

نوع درب

تعداد دربسته

2132153080750003

کوچک ۱۵ Ø ۳۲ × ۲۵ ۲۲ فشاری ۲۰۰۰

2132153080750002

بزرگ ۳۰ Ø ۴۰ × ۳۲ ۳۲ پیچی ۱۲۰۰

 

محصولات مرتبط


ظرف جمع‌آوری ادرار 24 ساعته


دسته فيلدوپلاتين


لوپ استاندارد فلزی


لوپ استاندارد پلاستیکی


لوله نمونه‌برداری قاشقک‌دار
محصول بعدی محصول قبلی