شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation Links
شرکت پل ایده آل تجهیز؛
 شرکت پل ایده آل تجهیز؛واحد نمونه صنعتی و معدنی استان تهران
شرکت پل ایده آل تجهیز؛واحد نمونه صنعتی و معدنی استان تهران

 

شرکت پل‌ایده‌آل‌تجهیز با اتکا بر نیروی متخصص داخلی و سرمایه‌گذاری هدفمند در راستای بومی‌سازی دانش ساخت تجهیزات و قطعات پزشکی منطبق با استانداردهای بین‌المللی  موفق به کسب عنوان دانش‌بنیان از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در سال 1393گردید. شرکت دانش بنیان پل‌ایده‌آل تجهیز با بومی سازی تکنولوژی ساخت دستگاه‌ها علاوه‌بر تکمیل زنجیره تامین و ساخت این تجهیزات در کشور، مرتفع کننده نیازمندی‌های‌ آزمایشگاه‌ها و مراکز درمانی از لحاظ تجهیزات، قطعات و خدمات فنی  می‌باشد
 
در همایشی که به منظور گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در هتل اسپیناس برگزار گردید از شرکت پل ایده آل تجهیز به عنوان یکی از واحدهای صنعتی نمونه و برتر استان تهران تجلیل به عمل آمد.
همایش معرفی واحدهای صنعتی و معدنی برتر تهران با حضور سیدحسین هاشمی استاندار تهران، علی یزدانی معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، محمدرضا مس فروش رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، رضا رحمانی رییس کمیسیون صنعت، معدن و تجارت مجلس شورای اسلامی و مسعود خوانساری رییس اتاق بازرگانی استان تهران و تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی و فعالان حوزه صنعت استان در روز چهارشنبه مورخ 1394/04/03 در هتل اسپینانس تهران برگزار شد.

در این مراسم شرکت پل ایده آل تجهیز به همراه 28 شرکت دیگر به عنوان واحد صنعتی برگزیده و برتر استان تهران معرفی و مورد تقدیر و تجلیل قرارگرفتند. لازم به ذکر است در میان برگزیدگان شرکت پل ایده آل تجهیز تنها واحد صنعتی فعال در حوزه تجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی می‌باشد.
به گفته دبیر خانه صنعت و معدن انتخاب و معرفی واحدهای برگزیده به عنوان واحد صنعتی برتر استان، پس از ارزیابی عملکرد این شرکت ها توسط مدیران و کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و خانه صنعت و معدن استان تهران انجام شده است.

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1394/04/04 :نوشته شده در تاریخ