شرکت پل ایده آل پارس
Skip Navigation LinksPIP / اخبار / داخلی / اعلام اسامی برندگان پرسشنامه
اعلام اسامی برندگان پرس
اعلام اسامی برندگان پرسشنامه
اعلام اسامی برندگان پرسشنامه

 ضمن تشکر از استقبال و همراهی شما دوستان گرامی و تبریک روز آزمایشگاه، لازم به ذکر است پس از تصحیح تمامی پاسخنامه ها اسامی نفرات برتر مشخص گردید. همانطور که پیش تر اعلام شده بود به 30 نفر که بیشترین امتیاز را کسب نمایند به هر نفر معادل 10 میلیون ریال کالا از محصولات شرکت پل ایده آل پارس اهدا خواهد گردید و چنانچه تعداد پاسخنامه‌هايي با حداکثر پاسخ صحيح از 30 نفر بيشتر باشد، برندگان به قيد قرعه انتخاب می‌شوند.

 
 
 
 
  براساس نتایج بدست آمده،امتیاز نفرات برتر عبارت است از:
- 3 نفر 100 امتیاز    
- 6 نفر 99 امتیاز     
- 49 نفر 98 امتیاز
 
 3 نفری که 100 امتیاز و 6 نفری که 99 امتیاز کسب نموده اند جزء برندگان قطعی آورده شدند و 21 نفر از بین 49 نفری که 98 امتیاز کسب نموده بودند به قید قرعه انتخاب شدند.
 
** از برندگان محترم تقاضا داریم به منظور دریافت جایزه خود حتماً به نکات زیر توجه داشته باشند:
 
  1- اشخاص برنده از تاریخ  1 اردیبهشت 1393 لغایت 20 اردیبهشت 1393 فرصت دارند تا با حضور در محل شرکت جایزه خود را دریافت نمایند. این مدت تمدید نخواهد شد و در صورت عدم مراجعه به شرکت در این مدت، جایزه به نفرات بعدی تعلق خواهد گرفت.
  2- حضور شخص برنده در دفتر مرکزی شرکت (واقع در تهران) به منظور دریافت جایزه الزامی می‌باشد. 
  3- شخص برنده می‌بایست کارت ملی و کپی آخرین مدرک تحصیلی ذکر شده در فرم پرسشنامه را به همراه داشته باشد.
  4-در صورت داشتن هرگونه سوال خواهشمند است از تماس تلفنی با دفتر شرکت خودداری نمایید. شما می توانید تمامی سوالات خود را از طریق قسمت "تماس با ما" در سایت شرکت و یا از طریق آدرس ایمیل info@medpip.com  مطرح نمایید. در هنگام ارسال پیام خواهشمند است نام، نام خانوادگی و کدرهگیری خود را حتما ذکر نمایید.
 
تمامی محصولات شرکت پل ایده آل پارس در سایت شرکت (www.medpip.com) در دو بخش تولیدات و واردات نمایش داده شده اند و شما می توانید به منظور انتخاب محصولات مورد نظر به این دو قسمت مراجعه نمایید. در صورت نیاز به لیست قیمت، از طریق ایمیل Info@medpip.com و یا قسمت "تماس با ما" موجود در سایت، تقاضای خود را اعلام نمایید تا لیست قیمت تمامی محصولات برای شما ارسال گردد.
به منظور مشاهده اسامی برندگان بر روی لینک زیر کلیک نمایید.
 
 
 
 
 
 
1393/01/30 :نوشته شده در تاریخ